707
edits
(→Spectrum peripherals: Add Opus Discover v2.2) |
(→Unofficial clones and derivatives: Add 1990 model of Didaktik M) |
||
Line 133: | Line 133: | ||
|256s-3.rom ||16||1fe1d003||33703e97cc93b7edfcc0334b64233cf81b7930db||ce0723f9bc02f4948c15d3b3230ae831 | |256s-3.rom ||16||1fe1d003||33703e97cc93b7edfcc0334b64233cf81b7930db||ce0723f9bc02f4948c15d3b3230ae831 | ||
|Scorpion SZ-256 ROM 3 | |Scorpion SZ-256 ROM 3 | ||
|- | |||
|didaktik-m-90.rom ||16||43367a3b||aa26f67846360177371100915742035e8711e373||fe11b4701bb87f8c7328cb9a5befe942 | |||
|Didaktik M (1990 model) | |||
|- | |- | ||
|didaktik-m-91.rom ||16||beab69b8||71d4d1a05fb936f616bcb05c3a276f79343ecd4d||1e435a3e9b58cc579f0764a0286bc274 | |didaktik-m-91.rom ||16||beab69b8||71d4d1a05fb936f616bcb05c3a276f79343ecd4d||1e435a3e9b58cc579f0764a0286bc274 |