707
edits
m (Fix letter case) |
(→Official clones and derivatives: Add UK2086) |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|tc2068-1.rom || 8||ae16233a||7e265a2c1f621ed365ea23bdcafdedbc79c1299c||575d203c6e15e679fba0b73f854ec7a2 | |tc2068-1.rom || 8||ae16233a||7e265a2c1f621ed365ea23bdcafdedbc79c1299c||575d203c6e15e679fba0b73f854ec7a2 | ||
|TC2068/TS2068 shadow ROM | |TC2068/TS2068 shadow ROM | ||
|- | |||
|uk2086.rom ||16||5ddc0ca2||1d525fe5cdc82ab46767f665ad735eb5363f1f51||de017ddfa5a5bbd013d4bd6b5d4c09eb | |||
|Unipolbrit Komputer 2086 (UK2086) ROM | |||
|} | |} | ||