49
edits
(→Format extensions: Add DivMMC blocks) |
(→Emulator / tool support: Add Fuse/libspectrum support for DivMMC blocks.) |
||
Line 336: | Line 336: | ||
|0.10.0 | |0.10.0 | ||
|0.5.0 | |0.5.0 | ||
|- | |||
|ZXSTDIVMMC | |||
|1.4.0 | |||
|1.4.0 | |||
|- | |||
|ZXSTDIVMMCRAMPAGE | |||
|1.4.0 | |||
|1.4.0 | |||
|- | |- | ||
|ZXSTLEC | |ZXSTLEC |
edits